Piątek, Kwiecień 26, 2019

 
Nowości

 R O M S T A  L   O G R O D Z E N I A

 R O M A N    O L S Z O W Y

Bramy i ogrodzenia 

Wykonywane i montowane przez nas bramy cechują się wyjątkową solidnością, odpornością na warunki atmosferyczne, wytrzymałością. Dla nas liczy się jakość i solidność, dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych rozwiązań, a nasi pracownicy ciągle przechodzą profesjonalne szkolenia podnosząc swoje kwalifikacje.

Wykonujemy kompleksowe prace związane z ogrodzeniami domów jednorodzinnych, jak i firm. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam wywiązywać się z najtrudniejszych zleceń, jednocześnie zapewniając w pełni profesjonalne doradztwo.

Swoje rozwiązania tworzymy w oparciu o sprawdzone w eksploatacji elementy napędów bram przesuwnych. Zapewniamy, że zawsze dobieramy rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szyny, rolki i prowadnice zawsze dobieramy pod kątem przewidywanego obciążenia i warunków atmosferycznych.

Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Oferujemy spawanie: stali zwykłej i nierdzewnej. Naszym celem jest satysfakcja naszych klientów, dlatego ciągle staramy się sprostać wszystkim wymaganiom. Cechuje nas sprawność w realizacji oraz terminowość. Korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku, dzięki czemu wytwarzane przez nas produkty posłużą Państwu przez wiele lat.

Spawanie metali to zajęcie wymagające dużej precyzji i praktyki. Warto powierzyć je specjalistom!

 

NOWOŚĆ

Pojemniki na kosze

 


Wyginanie karniszy ze stali nierdzewnej